Geleceğin Yazılım Dünyası
Bizi Arayın: +90 232 347 55 33
  • Ücretsiz Deneyin!
    Noyax'ı kullanmak çok basit. Hemen ücretsiz deneyebilirsiniz.

NOYAX

"Elron Yazılım tarafından üretilen Noyax'ı kullanmak çok basit."

Esnek Yapı

İçinde bulunduğunuz sektör ve bu sektörün gereksinimleri ne olursa olsun NOYAX sizin bütün isteklerinizi karşılayacak kapasitededir. Tüm raporlamaları, grafikleri istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu süreçte Elron Yazılım uzmanları da size yardımcı olacaklardır.

Hızlı Destek ve Güncelleme

NOYAX’ ı kullanmaya başladıktan sonra, işleyiş sırasında karşılaşabileceğiniz durumlara hızlı, etkin ve hatasız bir şekilde müdahale edilecektir.

Erişim Kolaylığı

Web tabanlı bir uygulama olan NOYAX, kullanıcı tarafında herhangi bir kurulum gerektirmez. İnternetin olduğu her yerden kolayca erişebilir ve firmanız hakkındaki tüm raporları kolayca gözlemleyebilirsiniz.

Hızlı ve Esnek Raporloma

NOYAX‘ a giriş yaparak ürün, cari, stok, finans, sipariş ve silinen kayıtlarınız için hazırlanan raporlarınızı görüntüleyin.

Saha Ekibinizi Mobil Platforma Taşıyın

NOYAX ile sahadaki ekibinizi de hızlı bir şekilde sisteme dahil edebilirsiniz. Android işletim sistemi ile çalışan mobil cihazlar ile de sisteme giriş yapılabilir. İş atama modülü ile sahadaki personelinizin verimini arttırabilir işleri daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Noyax'ı Hemen Deneyebilirsiniz

____________________________________________________________________________

Noyax'ı 30 gün boyunca ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

Ücretsiz Dene